Far stanga
5772961
VAN WEZEL
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 5772962 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
5772962
VAN WEZEL
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Culoare lumina semnalizator | transparent |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 5772961 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
441-11BZRMLDEM2
ABAKUS
| De la an model | 2014 |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu LED |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu lumina de circula ziua (LED) |
| TIp lampa | H7/H7 |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | LED |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BAU15s |
| Numar articol par | 441-11BZLMLDEM2 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
1EL 010 395-021
HELLA
| Partea de montare | dreapta |
| Verificare număr OE | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumina de zi |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Numarul functiilor luminoase | 5 |
| Numar articol par | 1EL 010 395-011 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat