Bujie incandescenta
H1 339
METZGER
| Numar bucati necesare | 4 |
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Numar motor TECDOC | 24315 |
| Numar motor TECDOC | 24600 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără senzor de presiune |
| Lungime totala [mm] | 130 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Spirala conica | 63 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | Ø 4mm |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 18 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 2324114 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 0873012 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
345183
VALEO
| An fabricatie de la | 201010 |
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Numar motor TECDOC | 24315 |
| Numar motor TECDOC | 24600 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Lungime totala [mm] | 129,4 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Moment strangere [Nm] | 15 |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Greutate [kg] | 0,042 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
062900061304
MAGNETI MARELLI
| Numar motor TECDOC | 24315 |
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Numar motor TECDOC | 23179 |
| Numar motor TECDOC | 24600 |
| Amperaj [A] | 8 |
| Moment strangere de [Nm] | 10 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 15 |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Unghi de înclinare | 63 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Lungime 1 [mm] | 81 |
| Lungime 2 [mm] | 27 |
| Lungime totala [mm] | 129,4 |
| Dimensiune filet | M10X1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Timp de incalzire [min] | 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
887018
ERA
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | pin diameter 4 |
| Lungime [mm] | 130 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Parametru | Twin Coil |
| Deschidere cheie | 10 |
| Adancime montaj [mm] | 27 |
| Versiune | Hidria - OEM |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
PSG007
BERU
| Numar bucati necesare | 4 |
| Numar motor TECDOC | 23179 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN (PSG) |
| Lungime [mm] | 149 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Deschidere cheie | 12 mm |
| Spirala conica | 63 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| Moment incovoiere [Nm] | 35 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu senzor de presiune |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat