Amortizor puntea spate
11-0499
MAXGEAR
| Verificare număr OE | |
| Sasiu | pentru vehicule cu suspensie sport |
| pt. cod original (OE) | 1T0513029D |
| pt. cod original (OE) | 1T0513029E |
| pt. cod original (OE) | 1T0513029M |
| pt. cod original (OE) | 1T0513029N |
| pt. cod original (OE) | 1T0513029P |
| pt. cod original (OE) | 1T0513029Q |
| pt. cod original (OE) | 1T0513029R |
| pt. cod original (OE) | 1T0513029S |
| Partea de montare | puntea spate |
| Tip amortizor | presiune gas |
| Tip constructiv amortizor | Amortizor fara arc |
| Tip montare amortizor | ochi inferior |
| Tip montare amortizor | stift superior |
| Echipament vehicul | pentru vehicule fără reglaj al gardei la sol |
| Sistem amortizor | bitubular |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Amortizor puntea spate
126 725 0044
MEYLE
| Sasiu | pentru vehicule cu suspensie sport |
| Partea de montare | puntea spate |
| Tip amortizor | presiune gas |
| Sistem amortizor | bitubular |
| Tip constructiv amortizor | Telescop - amortizor |
| Tip montare amortizor | ochi inferior |
| Tip montare amortizor | stift superior |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 100 740 0012 |
| A se schimba numai în perechi |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Amortizor puntea spate
JGT448T
TRW
| Sasiu | pentru vehicule cu suspensie standard |
| Pana la an model | 2014 |
| Verificare număr OE | |
| Partea de montare | puntea spate |
| Tip amortizor | presiune gas |
| Tip constructiv amortizor | Telescop - amortizor |
| Sistem amortizor | bitubular |
| Tip montare amortizor | stift superior |
| Tip montare amortizor | ochi inferior |
| Lungime 1 [mm] | 585 |
| Lungime 2 [mm] | 369 |
| Numar bucati pe osie | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Amortizor punte fata
MM-00492
JAPANPARTS
| Sasiu | pentru vehicule cu suspensie standard |
| Sasiu | pentru vehicule cu suspensie sport |
| Sasiu | pentru vehicule cu echipare pentru drumuri rele |
| Partea de montare | punte fata |
| Tip amortizor | presiune gas |
| Tip constructiv amortizor | Ansamblu amortizor-arc |
| Tip montare amortizor | stift superior |
| Tip montare amortizor | colier inferior |
| Sistem amortizor | bitubular |
| Diametru exterior jamba [mm] | 50 |
| diametru tija amortizor (mm) | 22 |
| pt. cod original (OE) | 1K0413031AH |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Amortizor punte fata
311863-PCS-MS
MASTER SPORT
| Partea de montare | punte fata |
| Sasiu | pentru vehicule cu suspensie sport |
| Verificare număr OE | |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CB |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CC |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CS |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 DT |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 EG |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 EH |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FA |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FB |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FL |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 GK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HH |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HJ |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HL |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HM |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HN |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HP |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 JA |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 Q |
| pt. cod original (OE) | 2K5 413 031 |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 A |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 B |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 F |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 G |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 H |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 J |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 M |
| pt. cod original (OE) | 3C0 413 031 AE |
| pt. cod original (OE) | 3C0 413 031 AT |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 BE |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 CS |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 DE |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 K |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 P |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 Q |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 R |
| Partea de montare | punte fata |
| Sasiu | pt. vehicule cu disp.confort |
| Verificare număr OE | |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CB |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CC |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CS |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 DT |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 EG |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 EH |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FA |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FB |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FL |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 GK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HH |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HJ |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HL |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HM |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HN |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HP |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 JA |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 Q |
| pt. cod original (OE) | 2K5 413 031 |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 A |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 B |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 F |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 G |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 H |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 J |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 M |
| pt. cod original (OE) | 3C0 413 031 AE |
| pt. cod original (OE) | 3C0 413 031 AT |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 BE |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 CS |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 DE |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 K |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 P |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 Q |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 R |
| Partea de montare | punte fata |
| Sasiu | pentru vehicule cu echipare pentru drumuri rele |
| Verificare număr OE | |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CB |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CC |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CS |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 DT |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 EG |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 EH |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FA |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FB |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FL |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 GK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HH |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HJ |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HL |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HM |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HN |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HP |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 JA |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 Q |
| pt. cod original (OE) | 2K5 413 031 |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 A |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 B |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 F |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 G |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 H |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 J |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 M |
| pt. cod original (OE) | 3C0 413 031 AE |
| pt. cod original (OE) | 3C0 413 031 AT |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 BE |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 CS |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 DE |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 K |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 P |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 Q |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 R |
| Partea de montare | punte fata |
| Sasiu | pentru vehicule cu suspensie standard |
| Verificare număr OE | |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CB |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CC |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 CS |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 DT |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 EG |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 EH |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FA |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FB |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 FL |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 GK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HH |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HJ |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HK |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HL |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HM |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HN |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 HP |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 JA |
| pt. cod original (OE) | 1T0 413 031 Q |
| pt. cod original (OE) | 2K5 413 031 |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 A |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 B |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 F |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 G |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 H |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 J |
| pt. cod original (OE) | 3AA 413 031 M |
| pt. cod original (OE) | 3C0 413 031 AE |
| pt. cod original (OE) | 3C0 413 031 AT |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 BE |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 CS |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 DE |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 K |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 P |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 Q |
| pt. cod original (OE) | 5C0 413 031 R |
| Tip amortizor | presiune gas |
| Tip constructiv amortizor | Ansamblu amortizor-arc |
| Tip montare amortizor | stift superior |
| Sistem amortizor | bitubular |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 180017140 |
| Calitate | 1 |
| Diametru carcasa [mm] | 55 |
| Numar bucati pe osie | 2 |
| Greutate neta [kg] | 3,94 |
| Greutate brută [kg] | 4,48 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat