Far stanga
1EL 247 047-251
HELLA
| Verificare număr OE | |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | W16W |
| TIp lampa | H7/H3 |
| TIp lampa | W5W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | Halogen |
| Constructie lampa | DE |
| Constructie lampa | FF |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| pentru număr PR combinat | 8ED,8Q6 |
| Numarul functiilor luminoase | 4 |
| Numar articol par | 1EL 247 047-261 |
| fără caractere | Superb |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
1ZS 247 047-331
HELLA
| Verificare număr OE | |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H3 |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | W16W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | Halogen |
| Constructie lampa | Bi-Xenon |
| Constructie lampa | FF |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumina pentru curbe |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu lumini xenon |
| Echipament vehicul | pt. vehicule cu lumini pt.curba |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără lampa descarcare gaz |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu unitate de preselectare |
| pentru număr PR combinat | 8ED,8Q6 |
| Numarul functiilor luminoase | 5 |
| Numar articol par | 1ZS 247 047-341 |
| fără caractere | Superb |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat