METZGER
| Punct schimbare [°C] | 84 |
| Punct de cuplare de la [°C] | 102 |
| Pana la punctul de contact [°C] | 91 |
| Marcaj culoare | negru |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu etansare |
| Deschidere cheie | 29 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 3 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
SKV
| Dimensiune filet | M22x1.5 |
| Deschidere cheie | 29 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 3 |
| Forma carcasa stecher | de gradul doi |
| Punct de cuplare de la [°C] | 102 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Comutator temperatura ventilator radiator
V15-99-2008
VEMO
| Serie șasiu (VIN)până la | 1U-X-232 429 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule fără control automat al climatizarii |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
DELPHI
| An fabricatie pana la | 200712 |
| pentru codul seriei de modele | 2 Pin |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Forma carcasa stecher | dreptunghiular |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
HOFFER
| Numărul conexiunilor cu mufă | 3 |
| Forma carcasa stecher | triunghiular |
| Culoare stecher | negru |
| Punct decuplare [C] | 97 |
| Punct schimbare [°C] | 87 |
| Dimensiune filet | M22x1,5 mm |
| Deschidere cheie | 29 mm |
| pt. cod original (OE) | 1J0959481A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat