FACET
| Numar motor TECDOC | 16068 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Numar motor TECDOC | 17912 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| pentru numar articol | 26.0015K |
| pentru numar articol | 7.3278K |
| pentru numar articol | 7.7946 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
HOFFER
| Marcaj culoare | verde |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| Forma carcasa stecher | Forma de D |
| Culoare stecher | verde |
| Diametru de montaj [mm] | 20 |
| Diametru [mm] | 25,5 |
| pt. cod original (OE) | 059919501A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
MEAT & DORIA
| Marcaj culoare | verde |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| Forma carcasa stecher | Forma de D |
| Culoare stecher | verde |
| Diametru de montaj [mm] | 20 |
| Diametru [mm] | 25,5 |
| pt. cod original (OE) | 059919501A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FACET
| Numar motor TECDOC | 16068 |
| Culoare carcasa | verde |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| Numar motor TECDOC | 17912 |
| Culoare carcasa | verde |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| Corespunde piesei originale- ca si culoare | negru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
INTERMOTOR
| Articol extins/Informatii de extindere | cu garnituri |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără cablu |
| Dimensiune filet | N/A |
| Culoare carcasa | gri |
| Adancime montaj [mm] | 20 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Deschidere cheie | 21 |
| Forma carcasa stecher | Forma de D |
| Greutate [kg] | 0,025 |
| Greutate [kg] | 0,1 |
| Greutate neta [kg] | 0,018 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat