Releu multifunctional
100 906 0001
MEYLE
| An fabricatie pana la | 200912 |
| Tensiune de lucru [V] | 12 |
| Curent nominal [A] | 40 |
| Functie releu | Pompa combustibil |
| Functie releu | Reglaj oglinda exterioara |
| Functie releu | Contact de lucru |
| Functie releu | Ventilator, radiator motor |
| Functie releu | Preincalzire galerie admisie |
| Functie comutator combinat | Inchizator |
| Lungime [mm] | 28 |
| Latime [mm] | 28 |
| Înaltime [mm] | 24,5 |
| Tehnica de cuplaj | 1x 6,3 mm |
| Tehnica de cuplaj | 2x 9,5 mm |
| Tehnica de cuplaj | 1x 2,8 mm |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu curent alimentare
50-0225
MAXGEAR
| Tensiune [V] | 12 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 6 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 5 |
| Functie releu | Contact de lucru |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu curent alimentare
B17820
BORSEHUNG
| Functie releu | Preincandescenta |
| Functie releu | Descarcare contact X |
| Voltaj [V] | 12 |
| Nr. de cuplaje | 4 |
| Amperaj [A] | 70 |
| Numar releu | 644 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu curent alimentare
B17803
BORSEHUNG
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Releu curent alimentare
B17817
BORSEHUNG
| Tensiune [V] | 12 |
| Greutate [kg] | 0,01 |
| Nr. de cuplaje | 5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat