Far stanga
2751521
ALKAR
| An fabricatie de la | 200101 |
| An fabricatie pana la | 200412 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H4 |
| Mod de operare | electric |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Numar articol par | 2752521 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
665-1108L-LDEMF
ABAKUS
| Linia/varianta de dotare a vehiculului | LAURIN&KLEMENT |
| An fabricatie pana la | 200009 |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu far ceata |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | H3 |
| TIp lampa | H4 |
| TIp lampa | W5W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PK22s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | P43t |
| Numar articol par | 665-1108R-LDEMF |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
2782521
ALKAR
| An fabricatie de la | 200101 |
| An fabricatie pana la | 200412 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H1 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | D2S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | H3 |
| Mod de operare | electric |
| Functie de lampa | cu far de ceata |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Numar articol par | 2781521 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
2781521
ALKAR
| An fabricatie de la | 200101 |
| An fabricatie pana la | 200412 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H1 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | D2S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | H3 |
| Mod de operare | electric |
| Functie de lampa | cu far de ceata |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Numar articol par | 2782521 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
665-1108R-LDEMF
ABAKUS
| Linia/varianta de dotare a vehiculului | LAURIN&KLEMENT |
| An fabricatie pana la | 200009 |
| Partea de montare | dreapta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu far ceata |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | H3 |
| TIp lampa | H4 |
| TIp lampa | W5W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PK22s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | P43t |
| Numar articol par | 665-1108L-LDEMF |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat