Far stanga
665-1110L-LEHM1
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Constructie lampa | xenon |
| TIp lampa | H1 |
| TIp lampa | H3 |
| TIp lampa | D2S (tub descarcare gaze) |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | P14.5s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PK22s |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | P32d-2 |
| Numar articol par | 665-1110R-LEHM1 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
1EL 010 202-021
HELLA
| Linia/varianta de dotare a vehiculului | GLX, SLX |
| Verificare număr OE | |
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H4/H3 |
| TIp lampa | W5W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | Halogen |
| Constructie lampa | DE |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu far de ceata |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără lampa semnalizare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Numarul functiilor luminoase | 4 |
| Numar articol par | 1EL 010 202-011 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
1EL 010 202-011
HELLA
| Linia/varianta de dotare a vehiculului | GLX, SLX |
| Verificare număr OE | |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | H4/H3 |
| TIp lampa | W5W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | DE |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu far de ceata |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără lampa semnalizare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Numarul functiilor luminoase | 4 |
| Numar articol par | 1EL 010 202-021 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
1AJ 010 202-031
HELLA
| Linia/varianta de dotare a vehiculului | LX |
| Verificare număr OE | |
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H4 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | fără far de ceata |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără lampa semnalizare |
| Numarul functiilor luminoase | 3 |
| Numar articol par | 1AJ 010 202-041 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat