Bujii
7090036
KAMOKA
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1 |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Bujie | Electrod mijlociu-Platina |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Lungime filet [mm] | 25 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
V99-75-0007
VEMO
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,8 |
| Filet exterior [mm] | M14 x 1,25 |
| Deschidere cheie | 16 |
| Bujie | 3-Electrod masa |
| Lungime filet [mm] | 19 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
IK20TT
DENSO
| Numar motor TECDOC | 16068 |
| Numar motor TECDOC | 17912 |
| Numar bucati necesare | 4 |
| Tip combustibil | CNG/LPG |
| Bujie | cu rezistenta |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | Electroda mijlocie-Iridium |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Diametru [mm] | 14 |
| Tehnica de cuplaj | Solid SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Greutate brută [g] | 46 |
| articol alternativ | IK20TT |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
Z517
BERU
| Bujie | Electrod mijlociu-Platina |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1,3 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Deschidere cheie | 16mm |
| Lungime filet [mm] | 25 |
| Moment strangere de [Nm] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
| Rezistenta de la [kOhm] | 3 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 9 |
| Lungime ambalaj [cm] | 9 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
0 242 240 653
BOSCH
| Tip combustibil | CNG/LPG |
| Se va înlocui dupa km | 30000 |
| Numar bucati necesare | 4 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,7 |
| Moment strangere [Nm] | 28 |
| Dimensiune filet | M 14 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Deschidere cheie | 16 |
| pozitia scanteii (mm) | 4 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat