FEBEST
| pt. numar PR | 1JD |
| De la an model | 2001 |
| pt. numar PR | UA3 |
| De la an model | 2001 |
| Partea de montare | puntea spate |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
MAXGEAR
| Partea de montare | punte fata |
| A se schimba numai în perechi |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
MONROE
| Partea de montare | puntea spate |
| Forma | circular |
| Greutate [kg] | 0,400 |
| Lungime ambalaj [cm] | 22 |
| Latime ambalaj [cm] | 11 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 18 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
KAVO PARTS
| Sasiu | pentru vehicule fără suspensie sport |
| Sasiu | pentru vehicule fără echipare pentru drumuri rele |
| Echipament vehicul | pentru vehicule fără reglaj al gardei la sol |
| Partea de montare | puntea spate |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
MAXGEAR
| pt. cod original (OE) | 1J0512131B |
| pt. cod original (OE) | 1J0513425 |
| pt. cod original (OE) | 1J0513425A |
| pt. cod original (OE) | 1K0513425 |
| pt. cod original (OE) | 1K0513425A |
| pt. cod original (OE) | 3C0513425 |
| pt. cod original (OE) | 6Q0513425 |
| Partea de montare | puntea spate |
| pt. cod original (OE) | 1J0 513 425 A |
| Forma | circular |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat