surub roata
6320001
METZGER
| Dimensiune filet | M14 x 1,5 |
| Lungime filet [mm] | 27 |
| Deschidere cheie | 17 mm |
| Fixare roata | scaun sferic A/G |
| Culoare | argintiu |
| Janta, numar gauri | 4 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Calitate/Clasa | 8.8 |
| Set reparatie alternativ | 6320002 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
surub roata
6320002
METZGER
| Dimensiune filet | M14 x 1,5 |
| Lungime filet [mm] | 27 |
| Deschidere cheie | 17 mm |
| Fixare roata | scaun sferic A/G |
| Culoare | argintiu |
| Janta, numar gauri | 5 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Calitate/Clasa | 8.8 |
| Set reparatie alternativ | 6320001 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
surub roata
V10-3211-20
VAICO
| Lungime [mm] | 48 |
| Dimensiune filet | M 14 x 1,5 mm |
| Filet exterior [mm] | M14x1,5 |
| Deschidere cheie | 17 |
| Diametru exterior [mm] | 48 |
| Profil cap surub-/piulita | hexagon exterior |
| Calitate/Clasa | 8,8 |
| Fixare roata | scaun sferic A/G |
| Lungime filet [mm] | 27 |
| Calitate | 20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat