Semnalizator Oglindă exterioară stânga
328-0270-3
TYC
| Partea de montare | Oglindă exterioară stânga |
| TIp lampa | LED |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata dreapta
551-1621R-UE
ABAKUS
| Partea de montare | fata dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | PY21W |
| Numar articol par | 551-1621L-UE |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata dreapta
2BA 012 349-021
HELLA
| Partea de montare | fata dreapta |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Constructie lampa | Tehnologie-becuri |
| Numarul functiilor luminoase | 1 |
| TIp lampa | PY21W |
| Numar articol par | 2BA 012 349-011 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata stanga
2BA 012 349-011
HELLA
| Partea de montare | fata stanga |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Constructie lampa | Tehnologie-becuri |
| Numarul functiilor luminoase | 1 |
| TIp lampa | PY21W |
| Numar articol par | 2BA 012 349-021 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Semnalizator fata dreapta
12-0381-05-2
TYC
| Partea de montare | fata dreapta |
| TIp lampa | PY21W |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat