Bujii
UPT2
BERU
| Numar bucati necesare | 4 |
| alternativ | |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Dimensiune filet | M14x1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Tehnica de cuplaj | SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Rezistenta de la [kOhm] | 3 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 10 |
| Calitate/Clasa | Poly-V Tit |
| Moment strangere de [Nm] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
V99-75-0012
VEMO
| Numar motor TECDOC | 16532 |
| Numar motor TECDOC | 18302 |
| Cod motor | K4M 764 |
| Cod motor | K4M 768 |
| An fabricatie de la | 200310 |
| An fabricatie pana la | 200910 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,7 |
| Lungime [mm] | 126 |
| Înaltime [mm] | 51 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Versiune | VR7EC1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
CET2
CHAMPION
| Numar bucati necesare | 4 |
| alternativ | |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Numar informatii tehnice | CET2 |
| Tehnica de cuplaj | SAE |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Rezistenta de la [kOhm] | 3 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 10 |
| Calitate/Clasa | Ti Poly-V |
| pozitia scanteii (mm) | 3 |
| Moment strangere de [Nm] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
| Lungime ambalaj [cm] | 8,85 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,6 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,35 |
| Proeminenta [mm] | 1,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
OE033/T10
CHAMPION
| Numar bucati necesare | 4 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Bujie | Electrod central cupru |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Numar informatii tehnice | RC87YCL |
| Tehnica de cuplaj | SAE |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Rezistenta de la [kOhm] | 3 |
| Rezistenta pana la [kOhm] | 9 |
| Calitate/Clasa | Cu-core GE |
| pozitia scanteii (mm) | 3 |
| Moment strangere de [Nm] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
| Lungime ambalaj [cm] | 8,85 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,6 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,35 |
| Proeminenta [mm] | 1,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
8EH 188 705-041
HELLA
| An fabricatie pana la | 200505 |
| Moment strangere [Nm] | 25 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1,0 |
| Dimensiune filet | M14 x 1.25 |
| Deschidere cheie | 16 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat