Bujii
K20PR-U
DENSO
| Numar motor TECDOC | 16532 |
| Numar motor TECDOC | 18302 |
| Numar bucati necesare | 4 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,8 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Diametru [mm] | 14 |
| pt. cod original (OE) | 5960.F0 |
| Tehnica de cuplaj | Solid SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Greutate brută [g] | 46 |
| articol alternativ | K20TT |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
V99-75-0010
VEMO
| Numar motor TECDOC | 16532 |
| Numar motor TECDOC | 18302 |
| Cod motor | K4M 764 |
| Cod motor | K4M 768 |
| An fabricatie de la | 200310 |
| An fabricatie pana la | 200910 |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,7 |
| Lungime [mm] | 126 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Versiune | E7EC1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
K20TT
DENSO
| Numar motor TECDOC | 16532 |
| Numar motor TECDOC | 18302 |
| Numar bucati necesare | 4 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 1 |
| Dimensiune filet | M14x1.25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Diametru [mm] | 14 |
| pt. cod original (OE) | 1WT318110 |
| Tehnica de cuplaj | Solid SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Greutate brută [g] | 46 |
| articol alternativ | IK20TT, IK20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
Z193
BERU
| Numar bucati necesare | 4 |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| Distanta dintre electrozi [mm] | 0,9 |
| Impachetare conform listei | |
| Dimensiune filet | M14x1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19 |
| Numar informatii tehnice | 14 FR-7 DU2 |
| Tehnica de cuplaj | M4/SAE |
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Moment strangere de [Nm] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 30 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujii
6717
NGK
| Deschidere cheie | 16 mm |
| Dimensiune filet | M14 x 1,25 |
| Lungime filet [mm] | 19,0 |
| Bujie | Electrod mijlociu-Nichel |
| Bujie | 1-Electrod masa |
| Bujie | deparazitare interferenta 5 kOhm |
| Bujie | cu scaun etansare plat |
| pozitia scanteii (mm) | 3,0 |
| Bujie | Conexiune-SAE fixa |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat