Generator / Alternator
8EL 011 712-991
HELLA
| An fabricatie pana la | 200505 |
| Restrictiile producatorului | BOSCH |
| Piesă nouă fără gaj | |
| Tensiune [V] | 12 |
| Curent de incarcare generator [A] | 150 |
| Role | cu curea trapezoidală |
| Fulie curea Ø [mm] | 55 |
| Numar de striatii | 6 |
| Returnarea pieselor vechi nu este necesara | |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
A3103
AS-PL
| Tensiune [V] | 12 |
| Curent de incarcare generator [A] | 110 |
| Role | cu rola curea cu cuplaj unisens |
| pt. cod original (OE) | TG11C066 |
| Calitate | STANDARD LINE |
| Piesă nouă fără gaj |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
2303351102
DRI
| An fabricatie pana la | 200812 |
| Curent de incarcare generator [A] | 110 |
| Curent electric vehicul | pentru vehicule cu instalatie de 12V |
| Tensiune [V] | 14 |
| Role | cu fulie combinata |
| Fulie curea Ø [mm] | 55 |
| Numar nervuri | 6 |
| Clema | Pin "30" M8 B+ |
| Clema | L-DFM |
| Identificare constructie stecher | 0129 |
| Diametru alezaj 1 [mm] | 8,5 |
| Greutate neta [kg] | 6,08 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
23261N
WAI
| An fabricatie de la | 200606 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Curent de incarcare generator [A] | 120 |
| Numar nervuri | 6 |
| Role | cu curea trapezoidală |
| Restrictiile producatorului | Bosch |
| Lungime [cm] | 26,01 |
| Latime [cm] | 22,5 |
| Înaltime [cm] | 19,99 |
| Greutate [kg] | 6,4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
LRA03249
LUCAS
| An fabricatie de la | 200601 |
| Curent de incarcare generator [A] | 120 |
| Curent electric vehicul | pentru vehicule cu instalatie de 12V |
| Tensiune [V] | 14 |
| Role | cu fulie combinata |
| Fulie curea Ø [mm] | 55 |
| Numar nervuri | 6 |
| Clema | M8 B+ |
| Clema | D-Com |
| Identificare constructie stecher | 0182 |
| Diametru alezaj 1 [mm] | 8,5 |
| Greutate neta [kg] | 6,2 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat