Generator / Alternator
2303351102
DRI
| An fabricatie pana la | 200512 |
| Curent de incarcare generator [A] | 110 |
| Curent electric vehicul | pentru vehicule cu instalatie de 12V |
| Tensiune [V] | 14 |
| Role | cu fulie combinata |
| Fulie curea Ø [mm] | 55 |
| Numar nervuri | 6 |
| Clema | Pin "30" M8 B+ |
| Clema | L-DFM |
| Identificare constructie stecher | 0129 |
| Diametru alezaj 1 [mm] | 8,5 |
| Greutate neta [kg] | 6,08 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
8EL 012 428-491
HELLA
| An fabricatie pana la | 200811 |
| Numar motor TECDOC | 16531 |
| Restrictiile producatorului | VALEO |
| Numar generator | TG11C063 |
| Curent de incarcare generator [A] | 110 |
| Role | cu rola curea cu cuplaj unisens |
| Fulie curea Ø [mm] | 55 |
| Returnarea pieselor vechi nu este necesara | |
| Numar de striatii | 6 |
| Piesă nouă fără gaj | |
| Tensiune [V] | 12 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
LRA02174
LUCAS
| An fabricatie pana la | 200512 |
| Curent de incarcare generator [A] | 110 |
| Curent electric vehicul | pentru vehicule cu instalatie de 12V |
| Tensiune [V] | 14 |
| Role | cu fulie combinata |
| Fulie curea Ø [mm] | 55 |
| Numar nervuri | 5 |
| Clema | M8 B+ |
| Clema | L-D (Dummy)Plug 84 |
| Identificare constructie stecher | 0084 |
| Diametru alezaj 1 [mm] | 8,5 |
| Greutate neta [kg] | 5,62 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
H5515084
HOFFER
| Tensiune [V] | 14 |
| Curent de incarcare generator [A] | 110 |
| Identificare constructie stecher | B+,L,DFM |
| Numarul gaurilor de fixare | 2 |
| Numar de striatii | 5 |
| Directia de rotatie | rotatie contrar acelor de ceasornic |
| pt. cod original (OE) | 23100BN701 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Generator / Alternator
H5515093
HOFFER
| Tensiune [V] | 14 |
| Curent de incarcare generator [A] | 110 |
| Identificare constructie stecher | B+,L,DFM |
| Numarul gaurilor de fixare | 3 |
| Numar de striatii | 6 |
| Role | cu rola curea cu cuplaj unisens |
| Fulie curea Ø [mm] | 55 |
| Directia de rotatie | rotatie contrar acelor de ceasornic |
| pt. cod original (OE) | 7711368356 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat