Far dreapta
3777964
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200209 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Numar informatii tehnice | LC , LA |
| Restrictiile producatorului | Typ Magneti |
| Respectati instructiunile de montaj | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 3777963 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
2745420
ALKAR
| An fabricatie de la | 200301 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| TIp lampa | PY21W |
| Mod de operare | electric |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Versiune | TIPO Z |
| Numar articol par | 2746420 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
088342
VALEO
| An fabricatie de la | 200301 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | stanga |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu fază lungă (halogen) |
| TIp lampa | H7 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Presiune optica | alb |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 088343 |
| Greutate [kg] | 2,344 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
088343
VALEO
| An fabricatie de la | 200301 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | dreapta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu fază lungă (halogen) |
| TIp lampa | H7 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Presiune optica | alb |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 088342 |
| Greutate [kg] | 2,39 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
087933
VALEO
| An fabricatie pana la | 200212 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | stanga |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu fază lungă (halogen) |
| TIp lampa | H7 |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Culoare semnalizator | transparent |
| Presiune optica | alb |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 087934 |
| Greutate [kg] | 2,259 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat