Far stanga
3777961
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200209 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Culoare | transparent |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Numar informatii tehnice | LA |
| Restrictiile producatorului | Typ Valeo |
| Respectati instructiunile de montaj | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 3777962 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
3777962
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200209 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Culoare | transparent |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără motor reglaj LWR |
| Numar informatii tehnice | LA |
| Restrictiile producatorului | Typ Valeo |
| Respectati instructiunile de montaj | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 3777961 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
2741420
ALKAR
| An fabricatie pana la | 200209 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| TIp lampa | PY21W |
| Mod de operare | electric |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Versiune | TIPO V |
| Numar articol par | 2742420 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
2746420
ALKAR
| An fabricatie de la | 200301 |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| TIp lampa | PY21W |
| Mod de operare | electric |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Versiune | TIPO Z |
| Numar articol par | 2745420 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
3777963
VAN WEZEL
| An fabricatie pana la | 200209 |
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Numar informatii tehnice | LC , LA |
| Restrictiile producatorului | Typ Magneti |
| Respectati instructiunile de montaj | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 3777964 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat