Far dreapta
1ZS 008 710-321
HELLA
| Partea de montare | dreapta |
| Verificare număr OE | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Număr de referință | 37,5 |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | D2S/H7 |
| Culoare semnalizator | transparent |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Tip inmatriculare | testat CCC |
| Constructie lampa | Bi-Xenon |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu lumina pentru curbe |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Cod | LX, NK |
| Echipament vehicul | pt. vehicule cu lumini pt.curba |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără unitate comanda faruri adaptivi curbe (AFS) |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără lampa descarcare gaz |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără dispozitiv aprindere |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără dispozitiv precuplare |
| Numarul functiilor luminoase | 5 |
| Numar articol par | 1ZS 008 710-311 |
| Varianta de tata | Europa |
| Varianta de tata | China |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
1ZS 008 710-311
HELLA
| Partea de montare | stanga |
| Verificare număr OE | |
| Număr de referință | 37,5 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | D2S/H7 |
| Culoare semnalizator | transparent |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Tip inmatriculare | testat CCC |
| Constructie lampa | Bi-Xenon |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | cu lumina pentru curbe |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Cod | LX, NK |
| Echipament vehicul | pt. vehicule cu lumini pt.curba |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără unitate comanda faruri adaptivi curbe (AFS) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără dispozitiv precuplare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără lampa descarcare gaz |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără dispozitiv aprindere |
| Numarul functiilor luminoase | 5 |
| Numar articol par | 1ZS 008 710-321 |
| Varianta de tata | Europa |
| Varianta de tata | China |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat