incuietoare usa spate dreapta
16SKV754
SKV
| Partea de montare | spate dreapta |
| Tensiune [V] | 12 |
| Mod de operare | electric |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu cutie automata |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 5 |
| Numar articol par | 16SKV753 |
| Greutate [kg] | 0,85 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Incuietoare usa spate dreapta
2314116
METZGER
| An fabricatie de la | 200903 |
| Partea de montare | spate dreapta |
| Sistem de închidere | cu inchidere centralizata |
| Sistem de închidere | fără blocare dublă |
| Numar articol par | 2314115 |
| Tip filet | autofiletant |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Incuietoare usa fata dreapta
2314114
METZGER
| An fabricatie de la | 200903 |
| nu pentru cod dotare specială | S302A |
| nu pentru cod dotare specială | S8TGA |
| pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | VG91 |
| pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | PN31 |
| pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | PN35 |
| pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | PP11 |
| pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | PP15 |
| pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | PP51 |
| Partea de montare | fata dreapta |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Sistem de închidere | cu inchidere centralizata |
| Sistem de închidere | fără blocare dublă |
| Numar articol par | 2314113 |
| Tip filet | autofiletant |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Incuietoare usa fata stanga
2314113
METZGER
| An fabricatie de la | 200903 |
| nu pentru cod dotare specială | S302A |
| nu pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | VC36 |
| nu pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | VG96 |
| Separarea blocurilor | |
| An fabricatie de la | 200903 |
| nu pentru cod dotare specială | S322A |
| nu pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | VC36 |
| nu pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | VG96 |
| Separarea blocurilor | |
| An fabricatie de la | 200903 |
| nu pentru cod dotare specială | S8TGA |
| nu pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | VC36 |
| nu pentru șablon serie de modele/constructiv al tipului | VG96 |
| Partea de montare | fata stanga |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Sistem de închidere | cu inchidere centralizata |
| Sistem de închidere | fără blocare dublă |
| Numar articol par | 2314114 |
| Tip filet | autofiletant |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Incuietoare usa spate/dreapta
16SKV564
SKV
| Partea de montare | spate |
| Partea de montare | dreapta |
| Tensiune [V] | 12 |
| Mod de operare | electric |
| Numar articol par | 16SKV563 |
| Greutate [kg] | 0,74 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat