Lampa spate stanga
17-0338-11-9
TYC
| An fabricatie pana la | 200808 |
| Partea de montare | stanga |
| Sectiune | pertea interioara |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Culoare lentile | gri fumuriu |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
444-1309R-UQ
ABAKUS
| An fabricatie pana la | 200805 |
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Tip inmatriculare | vefificat SAE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | H21W |
| Culoare lumina semnalizator | alb |
| Numar usi | 4 |
| Numar articol par | 444-1309L-UQ |
| Sectiune | pertea interioara |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
17-0337-11-9
TYC
| An fabricatie pana la | 200808 |
| Partea de montare | dreapta |
| Sectiune | pertea interioara |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Culoare lentile | gri fumuriu |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
444-1930L-UE2
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | PY21W |
| TIp lampa | W16W |
| TIp lampa | P21W |
| Culoare | negru |
| Numar usi | 4 |
| Numar articol par | 444-1930R-UE2 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
11-0907-01-9
TYC
| An fabricatie pana la | 200808 |
| Partea de montare | dreapta |
| Sectiune | partea exterioara |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Culoare lentile | roșu |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat