| Sasiu | pentru vehicule cu incarcare ax marita |
| pentru cod dotare specială | S102A |
| Partea de montare | Axa spate stanga |
| Numar articol par | 73SKV042 |
| Greutate [kg] | 5,8 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
| Sasiu | pentru vehicule cu incarcare ax marita |
| pentru cod dotare specială | S102A |
| Partea de montare | Axa spate dreapta |
| Numar articol par | 73SKV041 |
| Greutate [kg] | 5,8 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
BUGIAD
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| pt. cod original (OE) | 31 21 6 793 924 |
| Numar articol par | BSP25148 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
BUGIAD
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| pt. cod original (OE) | 31216793923 |
| Numar articol par | BSP25149 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
METZGER
| Sasiu | pentru vehicule cu incarcare ax marita |
| pentru cod dotare specială | S102A |
| Partea de montare | Axa spate dreapta |
| Numar articol par | 58146303 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu bucsa de cauciuc |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat