Bujie incandescenta
GN1000
BERU
| Tensiune [V] | 7 |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Lungime [mm] | 134 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Amperaj [A] | 8 |
| Spirala conica | 63 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| pentru norma de poluare a producătorului | Replace full set |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
V99-14-0086
VEMO
| Tensiune [V] | 7 |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Lungime [mm] | 134 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Moment strangere [Nm] | 15 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
CH921
CHAMPION
| Numar bucati necesare | 4 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 7 |
| Versiune | Double Coil |
| Versiune | Fast Heating |
| Dimensiune filet | M10X1 |
| Lungime totala [mm] | 134 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Moment strangere [Nm] | 15 |
| Lungime ambalaj [cm] | 14,2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,7 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,3 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
0 250 603 006
BOSCH
| Articol completare/Info suplimentar 2 | Amestecarea diferitelor producatori este nepermisa! |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Tensiune [V] | 7 |
| Lungime [mm] | 134 |
| Dimensiune filet | M 10 x 1 |
| Spirala conica | 63 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Moment strangere de [Nm] | 10 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 15 |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
H5 210
METZGER
| Numar bucati necesare | 4 |
| Restrictiile producatorului | BOSCH |
| Lungime totala [mm] | 134 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Spirala conica | 63 |
| Tensiune [V] | 7 |
| Tehnica de cuplaj | Ø 4mm |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 18 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 2324075 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 0873012 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat