Compresor, climatizare
K15336A
HOFFER
| Tensiune [V] | 12 |
| Tehnica de cuplaj | FLANGIA |
| pentru numar articol | 1.5336A |
| Fulie curea Ø [mm] | 110 |
| ID compresor | 6SEU14A |
| Numar de striatii | 6 |
| Calitate | OE EQUIVALENT |
| pt. cod original (OE) | 64529223695 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Compresor climatizare
ACP 1370 000S
MAHLE
| ID compresor | 6SBU14C |
| Ulei de compresor | PAG 46 |
| Agent frigorific | R 134a |
| Numar nervuri | 6 |
| Fulie curea Ø [mm] | 110 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tehnica de cuplaj | PAD |
| Restrictiile producatorului | Denso |
| Role | cu curea trapezoidală |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
| Numar de striatii | 6 |
| Latime ambalaj [cm] | 18,50 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 21,50 |
| Lungime ambalaj [cm] | 28,0 |
| Greutate netă [g] | 6087 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Compresor, climatizare
K15299A
HOFFER
| Tensiune [V] | 12 |
| Tehnica de cuplaj | FLANGIA |
| Fulie curea Ø [mm] | 110 |
| ID compresor | 6SEU14A |
| Numar de striatii | 6 |
| Calitate | OE EQUIVALENT |
| pt. cod original (OE) | 4371006641 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Compresor climatizare
ACP 699 000S
MAHLE
| ID compresor | 6SEU14A |
| Ulei de compresor | PAG 46 |
| Agent frigorific | R 134a |
| Numar nervuri | 6 |
| Fulie curea Ø [mm] | 110 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tehnica de cuplaj | PAD |
| Restrictiile producatorului | Denso |
| Role | cu curea trapezoidală |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
| Numar de striatii | 6 |
| Latime ambalaj [cm] | 19,50 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 21,50 |
| Lungime ambalaj [cm] | 31,5 |
| Greutate netă [g] | 5285 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Compresor, climatizare
1 986 AD1 031
BOSCH
| Articol completare/Info suplimentar 3 | preumplut cu sortimentul corect de ulei |
| Respectați cantitatea de ulei cnf. manualului vehiculului | |
| Tensiune [V] | 12 |
| Numar de striatii | 6 |
| Fulie curea Ø [mm] | 110 |
| Diametru admisie [mm] | 28,4 |
| Diametru evacuare [mm] | 15,3 |
| Cantitate umplere ulei [ml] | 140 |
| Ulei de compresor | PAG 46 |
| ID compresor | 6SEU14C |
| Agent frigorific | R 134a |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu instructiuni montaj |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat