Compresor, climatizare
CS20657
DELPHI
| An fabricatie pana la | 200809 |
| Numar motor TECDOC | 19922 |
| Restrictiile producatorului | Denso |
| ID compresor | 6SE14 |
| ID ambreiaj | PV6 |
| Ulei de compresor | PAG 46 |
| Fulie curea Ø [mm] | 110 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Compresor climatizare
DCP05050
DENSO
| An fabricatie de la | 200809 |
| pt. cod original (OE) | 64526987862 |
| umplut | |
| Tensiune [V] | 12 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ambreiaj magnetic |
| Cantitate umplere ulei [ml] | 180 |
| Numar de striatii | 6 |
| Fulie curea Ø [mm] | 110 |
| Diametru admisie [mm] | 28,4 |
| Diametru evacuare [mm] | 15,4 |
| ID compresor | 6SBU14C |
| Restrictiile producatorului | BMW |
| Restrictiile producatorului | DENSO |
| pt. cod original (OE) | 64 52 6 987 862 |
| Agent frigorific | R 134a |
| Ulei de compresor | ND-8 |
| Specificatii de asamblare | insurubat |
| Calitate | DENSO |
| Lungime [mm] | 212 |
| Înaltime [mm] | 138 |
| Numar nervuri | 6 |
| Masa [g] | 5900 |
| Greutate brută [g] | 6710 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Compresor climatizare
BWAK493
AVA
| Numar motor TECDOC | 24405 |
| Fulie curea Ø [mm] | 110 |
| ID compresor | 7SBU17A |
| Ulei de compresor | PAG 46 |
| Cantitate umplere ulei [ml] | 150 |
| Agent frigorific | R 134a |
| Agent frigorific | R 1234yf |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Compresor climatizare
BWAK499
AVA
| Numar motor TECDOC | 24405 |
| Fulie curea Ø [mm] | 110 |
| Capacitate compresor [ccm] | 160 |
| ID compresor | 7SBU17A |
| Ulei de compresor | PAG 46 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu elei compresor-PAG |
| Diametru admisie [mm] | 28 |
| Diametru evacuare [mm] | 15 |
| Numar de striatii | 6 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Cantitate umplere ulei [ml] | 100 |
| Agent frigorific | R 134a |
| Tensiune [V] | 12 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Compresor climatizare
ACP989
LUCAS
| An fabricatie de la | 201002 |
| Fulie curea Ø [mm] | 110 |
| Numar de striatii | 6 |
| Ulei de compresor | PAG 46 |
| Cantitate umplere ulei [ml] | 180 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu garnituri |
| ID ambreiaj | ELECTROMAGNETIC |
| Numarul gaurilor de fixare | 4 |
| Tip centura de siguranta | Suport furca |
| Restrictiile producatorului | DENSO 6SBU14A |
| Greutate neta [kg] | 5,9 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat