| Serie șasiu (VIN) | [8E-4-000001;] |
| Serie șasiu (VIN) | [8E-4-195 501;] |
| Dantura exterioara parte diferential | 34 |
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | spre cutia de viteze |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
JP GROUP
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| Dinți interior spre diferențial (racord arbore de legătură) | 34 |
| Partea de montare | punte fata |
| Partea de montare | spre cutia de viteze |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FEBEST
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| De la an model | 2005 |
| pentru număr PR combinat | T0L+G0C |
| pentru număr PR combinat | T0L+G0K |
| pentru număr PR combinat | T15+G0C |
| pentru număr PR combinat | T15+G0K |
| pentru număr PR combinat | T61+G0C |
| pentru număr PR combinat | T61+G0K |
| pentru număr PR combinat | TD0+G0C |
| pentru număr PR combinat | TD0+G0K |
| pentru număr PR combinat | TQ0+G0C |
| pentru număr PR combinat | TQ0+G0K |
| pentru număr PR combinat | TR0+G0C |
| pentru număr PR combinat | TR0+G0K |
| Partea de montare | spre cutia de viteze |
| Partea de montare | punte fata |
| Dinți interior spre diferențial (racord cutie viteze) | 34 |
| Diametru simering [mm] | 100 |
| Diametru exterior [mm] | 85 |
| Tip articulatie | Articulatie tripodica |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| Partea de montare | spre roata |
| Tip cutie viteza | cv. manuala, 6 viteze |
| Tip articulatie | Articulatie planetara |
| Dantura exterioara parte roata | 38 |
| Dinti interior, spre roata | 27 |
| Numar dinti , inel ABS | 45 |
| Diametru inel ABS [mm] | 81 |
| Diametru simering [mm] | 60 |
| Prelucrat mecanic | cu cavitate in piesa interna |
| Diametru articulatie | 100 |
| Lungime [mm] | 102 |
| Dimensiune filet | M16x1.5x77 |
| Material burduf | TPE (elastomer termoplastic) |
| Piesa noua | |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu surub |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu unsoare |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat