SASIC
| De la data de productie | 11/04 |
| Partea de montare | spre roata |
| Material | Thermoplast |
| pt. cod original (OE) | 8E0498203C |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
VAICO
| Set scurt | |
| Partea de montare | spre cutia de viteze |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FEBEST
| De la an model | 2005 |
| pentru număr PR combinat | TB3+G0Z |
| pentru număr PR combinat | TQ0+G0Z |
| pentru număr PR combinat | TR0+G0Z |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| De la an model | 2005 |
| pentru număr PR combinat | T0L+G0C |
| pentru număr PR combinat | T0L+G0K |
| pentru număr PR combinat | T15+G0C |
| pentru număr PR combinat | T15+G0K |
| pentru număr PR combinat | T61+G0C |
| pentru număr PR combinat | T61+G0K |
| pentru număr PR combinat | TD0+G0C |
| pentru număr PR combinat | TD0+G0K |
| pentru număr PR combinat | TQ0+G0C |
| pentru număr PR combinat | TQ0+G0K |
| pentru număr PR combinat | TR0+G0C |
| pentru număr PR combinat | TR0+G0K |
| Partea de montare | spre cutia de viteze |
| Lungime [mm] | 86 |
| Material | NBR (cauciuc nitril butadin) |
| Tip articulatie | Articulatie tripodica |
| Diametru interior 1 [mm] | 24 |
| Diametru interior 2 [mm] | 81 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FEBI BILSTEIN
| Diametru exterior [mm] | 27 |
| Diametru exterior [mm] | 75 |
| Diametru exterior [mm] | 92 |
| Diametru exterior [mm] | 100 |
| Diametru exterior [mm] | 108 |
| Diametru exterior [mm] | 116 |
| Material | cauciuc |
| Partea de montare | punte fata |
| Partea de montare | puntea spate |
| Înaltime [mm] | 151 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu carcase |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ERT
| Partea de montare | spre roata |
| Diametru interior 1 [mm] | 28 |
| Diametru interior 2 [mm] | 98 |
| Înaltime [mm] | 120 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat