Set segmenti piston
800070510050
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| Alezaj piston [mm] | 81,5 |
| Numar componente | 63046 |
| Numar componente | 63048 |
| Numar componente | 87993 |
| Stadiul reparatiei | 0,50 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-139507-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| Supradimensionare (mm) | 0,5 |
| Alezaj piston [mm] | 81,5 |
| Numar componente | 1.75mm 001 CK P KV4 |
| Numar componente | 2.0mm 005IFU P F14 |
| Numar componente | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
800070510025
KOLBENSCHMIDT
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| Alezaj piston [mm] | 81,25 |
| Numar componente | 60807 |
| Numar componente | 63045 |
| Numar componente | 63047 |
| Stadiul reparatiei | 0,25 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
R1005600
ENGINETEAM
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| Alezaj piston [mm] | 81,01 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
PR1-000
FAI
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| Supradimensionare (mm) | 0,00 |
| Numar componente | 1.75/2.0/3.0 |
| Dimensiune standard (STD) | |
| Diametrul orificiului [mm] | 81 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat