Furtun ear supraalimentare
221935
ORIGINAL IMPERIUM
| pt. cod original (OE) | 3B0145838A |
| Masa [g] | 213 |
| Producătorul conexiunii cu fișă | HENN |
| Lungime [mm] | 154 |
| Diametru interior 1 [mm] | 52 |
| Diametru interior 2 [mm] | 49 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ASAM
| Lungime [mm] | 90 |
| pt. cod original (OE) | 3B0 145 838 A |
| Partea de montare | deasupra |
| Diametru exterior 1 [mm] | 56 |
| Diametru exterior 2 [mm] | 64 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Furtun ear supraalimentare
961273
HOFFER
| pt. cod original (OE) | 03G103493T |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Furtun ear supraalimentare
166023
NRF
| pt. cod original (OE) | 3B0145838A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Furtun ear supraalimentare
053-028-024
ABAKUS
| Material | Cauciuc cu insertie textila |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat