HOFFER
| pt. cod original (OE) | 8E0145837G |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Furtun ear supraalimentare
961273
MEAT & DORIA
| pt. cod original (OE) | 03G103493T |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Furtun ear supraalimentare
7910024
KAMOKA
| pt. cod original (OE) | 3B0145838A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
METZGER
| pt. cod original (OE) | 3B0 145 838 A |
| Conducta turbo | Racord teava dupa turbocompresor |
| Partea de montare | deasupra |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu cuplare rapida |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără carcasa |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 2400580 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
BUGIAD
| Lungime [mm] | 185 |
| Material | AEM (cauciuc etilen acrilat) |
| pt. cod original (OE) | 3B0 145838 A |
| Partea de montare | deasupra |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu carcasa |
| Diametru exterior 1 [mm] | 56 |
| Diametru exterior 2 [mm] | 64 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat