Senzor presiune gaze evacuare
07.17.053
TRUCKTEC
| pt. cod original (OE) | 076 906 051 A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Senzor presiune gaze evacuare
21-0323
MAXGEAR
| Nr. de cuplaje | 3 |
| Material | plastic |
| pt. cod original (OE) | 07Z 906 051 A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| An fabricatie pana la | 200703 |
| Serie șasiu (VIN)până la | 8E_7_248161 |
| Partea de montare | inainte de filtru particule funingine |
| Tensiune de ieșire de la [V] | 0,25 |
| Tensiune de ieșire până la [V] | 4,75 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| An fabricatie de la | 200704 |
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 8E_7_248162 |
| Partea de montare | inainte de filtru particule funingine |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără ureche fixare |
| Tensiune de ieșire de la [V] | 0,25 |
| Tensiune de ieșire până la [V] | 4,75 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Senzor presiune gaze evacuare
7472315E
HOFFER
| Numărul conexiunilor cu mufă | 3 |
| Nr. de cuplaje | 2 |
| Calitate | OE EQUIVALENT |
| pt. cod original (OE) | 076906051A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat