Senzor temperatura lichid de racire
V10-72-0955
VEMO
| Articol extins/Informatii de extindere | cu etansare |
| pt. cod original (OE) | 059 919 501 A |
| Marcaj culoare | verde |
| Tip consctructiv arc | arc retinere |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FAE
| Numărul conexiunilor cu mufă | 4 |
| Culoare carcasa | verde |
| Forma carcasa stecher | circular |
| Diametru de montaj [mm] | 20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Senzor temperatura lichid de racire
30 92 9318
SWAG GERMANY
| Nr. de cuplaje | 2 |
| Marcaj culoare | gri |
| Lungime surub sub cap [mm] | 20 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu arc de reținere |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu etansare |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FEBI BILSTEIN
| Nr. de cuplaje | 2 |
| Marcaj culoare | gri |
| Lungime surub sub cap [mm] | 20 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu arc de reținere |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu etansare |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Senzor temperatura lichid de racire
1.830.278
EPS
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Numar motor TECDOC | 18010 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| pentru numar articol | 1.660.015K |
| pentru numar articol | 1.830.278K |
| pentru numar articol | 1.879.946 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat